Telefon

+90 (552) 480 82 80

Hakkımızda

Hakkımızda

Çapa Çelik Servis Merkezi olarak konumumuzun ve kaliteye olan güvenimizin bizlere sağladığı avantajları, tedarikçisi olduğumuz firmalara aktarmak en büyük önceliğimiz. Son teknoloji makinelerimiz ve sektörde tecrübesi yüksek takım arkadaşlarımız ile birlikte hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz. Kaliteyi baz alan çalışma sistemimizde, sektör ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile makine parkurlarımızın son teknoloji ve uzun ömürlü olması gerekliliğini yerine getiriyoruz. Firma olarak tedarikçilerimiz ve tedarik zincirinde yer aldığımız firmalar ile birlikte inovasyonlar gerçekleştirip firma üretim ve satış sistemlerine tam uyumluluk ile çalışıyoruz. Bunlar ile birlikte yapılan başarılı anlaşmalar uzun soluklu anlaşmalardır mantalitesi ile çalışıp, çalıştığımız firmalar ile uzun yıllar boyunca çalışma hedefleri koyuyoruz.

Sahip olduğumuz 2000 m² kapalı alanımızı istediğimiz takdirde 15000 m² çıkarta biliriz. Demir çelik sektörünün yoğun olduğu bir bölgede olmanın bize verdiği avantaj ve güvenilirliğimiz ile birlikte çevre de kullanacağımız depolama alanları, arttırılabilir depolama alanı olarak sektör standartlarına göre yüksektir. Limanlara ve demiryoluna olan yakınlığımız bölgemizde bulunan karayolu taşımacılığının gelişmiş olması demir çelik sektörünün en büyük handikapı olan nakliyeyi geniş bir yelpazede kolaylaştırıp firmaların üzerinden büyük bir yük almaktadır. Makine parkurlarımız sahip oldukları teknolojik alt yapı ile ister ithal ister yerli üretim yassı çelik mamullerinde geniş bir yelpazede ürün işleyebilmektedir.

Çabamız sektörde tek olmak değil, hep beraber en büyük olmak

Misyon

Hedef bölgemizdeki kilit sektörlerde; Sınırsız hammadde kaynaklarımız, son teknoloji soğuk hadde makinelerimiz ve bölgelere uygun nakliye seçeneklerimiz ile bir numaralı çelik işleme merkezi olmak.

Vizyon

Hızla büyümekte olan yurt içi ve yurt dışı piyasalarda konumumuzu, teknolojimizi ve iş ahlakımızı kullanarak, Müşterilerimiz ve Tedarikçilerimiz ile birlikte sektörlerimizde lokomotif haline gelmek.